Cemix

Lepidlo špeciál 115

Mrazuvzdorné stavebné lepidlo určené na lepenie fasádnych dosiek z penového polystyrénu a minerálnej vlny pri realizácii kontaktného zateplenia budov a pre vytváranie vrchnej výstužnej stierky pre tento izolant. Výborné na prekrytie problematických miest muriva alebo bežných omietok pri súčastnom vkladaní armovacej tkaniny. Je vhodné pre vnútorné aj vonkajšie prostredie. Spĺňa technické kritériá smernice ETAG 004.

Balenie: 40 kg
Paleta 1400 kg

Cementový Poter 30

Na zhotovenie združených (pripojených) a plávajúcich poterov, určených na položenie podlahovej krytiny (dlažba, parkety, plávajúce podlahy, PVC, koberce a pod.). Zhotovený poter môže slúžiť ako finálna vrstva. Ideálny na plochy, kde sú požiadavky na vyššie pevnosti (podlahy v pivniciach, garážach, skladovacích halách, dielňach a pod.).

Balenie: 40 kg
Paleta 1400 kg

Vnútorný štuk 33

Na tradičné jemné povrchové úpravy jadrových podkladových omietok. Určený na ručné nanášanie vo vnútornom prostredí.

Balenie: 30 kg
Paleta 1200 kg

Murovacia malta na pórobetón 61

Cementová lepiaca malta určená na murovanie stavebných konštrukcií z pórobetónu. Na objednávku sa dodáva i v bielom prevedení.

Balenie: 25 kg
Paleta 1200 kg

Penetrácia akrylát-silikón farebná ASN c

Na úpravu podkladov pred aplikáciou akrylátových a silikónových pastovitých omietok, akrylátových a silikónových fasádnych farieb, Kerzaštuku a minerálnych omietok (vrátane sadrových). Spoľahlivo spevňuje podklad, zabraňuje predčasnému vyschnutiu vrchnej omietky a zvyšuje jej súdržnosť s podkladom. Zjednocuje krytie fasádnych farieb. Široká ponuka farebných odtieňov (vo farebnom prevedení je odporúčaná pod ryhované omietkové štruktúry).

Spotreba: 0,15 – 0,25 L/m2
Balenie: 5, 15 L

Pre bližšie informácie o produktoch a ich cene nás prosím kontaktujte.